MATSALSBORD, Gustaviansk stil, 19000-tal.

392150. MATSALSBORD, Gustaviansk stil, 19000-tal.

2 iläggsskivor a' 30 cm.
Diameter 105. Höjd 73 cm.

Bruksslitage. Stöt- och slagmärken. Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 iläggsskivor a' 30 cm.
Diameter 105. Höjd 73 cm.

Antal besök: 801