VÄGGUR, funkis, Gustav Becker, 1930-tal.

3921487. VÄGGUR, funkis, Gustav Becker, 1930-tal.

Höjd ca 22 cm.
Bredd ca 28 cm.

Bruksslitage, samt repor märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 22 cm.
Bredd ca 28 cm.

Antal besök: 329