6 st Dessertskålar, höjd 6,5 cm, diameter 10,5 cm.
10 st, Grogglas, höjd 13,5 cm, diameter 8,5 cm.
12 st Selterglas små, höjd 5,5 cm, diameter 5,5 cm.
11 st Snapsglas, höjd 9,5 cm, diameter 4 cm.
6 st Snapsglas på fot, höjd 9 cm, diameter 4 cm.
9 st Starkvinsglas på fot, höjd 9,5 cm, diameter 5 cm.
7 Vinglas på fot, höjd 13,5 cm, diameter 7,5 cm.
12 st Selterglas, höjd 6,5 cm, diameter 6,5 cm.
Bruksslitage, nåt enstaka nagg.