ÅKE PALLARP. "Spelmannen på fiolen är Orsaspelmannen Gössa Anders Andersson". Träskulptur. Signerad Å P.

39212. ÅKE PALLARP. "Spelmannen på fiolen är Orsaspelmannen Gössa Anders Andersson". Träskulptur. Signerad Å P.

Längd 39 cm
Proveniens Sveriges Allmänna Konstförening.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 39 cm

Antal besök: 2 739