PIPHYLLA, björk samt rotfaner, 1800-tal.

392103. PIPHYLLA, björk samt rotfaner, 1800-tal.

Dekoration och knoppar i ben. En låda. För nio pipor. Höjd 65 cm Djupt 36 cm.

Åldersrelaterat slitage. Sprickor samt märken. En knopp utbytt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 021