ANNA PALM. Motiv från Ljugarn. Akvarell, signerad och daterad februari 1885.

392073. ANNA PALM. Motiv från Ljugarn. Akvarell, signerad och daterad februari 1885.

33 x 47 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

33 x 47 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 2 438