LAMPOR, 4 st, Atlejé Lyktan, Åhus, 1900-talets andra hälft.

392035. LAMPOR, 4 st, Atlejé Lyktan, Åhus, 1900-talets andra hälft.

Höjd ca. 20-145 cm.

Bruksslitage. Taklampa med buckor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 20-145 cm.

Antal besök: 619