KRISTALLKRONA med sex ljuarmar, 1950/60-tal.

392007. KRISTALLKRONA med sex ljuarmar, 1950/60-tal.

Takarmatur med mässingsstomme i sju våningar och krönande plym
Höjd till kopp 55 cm
Diameter ca 45 cm.

Bruksskick
El ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd till kopp 55 cm
Diameter ca 45 cm.

Bruksskick
El ej funktionstestad.

Antal besök: 1 940