391979. SKÅP, Karl Johan, 1800-tal.
Höjd ca 203, bredd 68, djup 43 cm.
Repor, märken, utbytta lås, glidlister saknas till lådor, en list lös, ett låsbeslag saknas, kompletteringar, en nyckel sitter avbruten i skåpsdörrens lås.