SKÅP, Karl Johan, 1800-tal.

391979. SKÅP, Karl Johan, 1800-tal.

Höjd ca 203, bredd 68, djup 43 cm.

Repor, märken, utbytta lås, glidlister saknas till lådor, en list lös, ett låsbeslag saknas, kompletteringar, en nyckel sitter avbruten i skåpsdörrens lås.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 1 222