MEDALJER med tygfäste, 7 st, varav 6 st i silver, 1900-tal.

391976. MEDALJER med tygfäste, 7 st, varav 6 st i silver, 1900-tal.

Vikt brutto = 110 gram.
OS-medalj, förgylld metall, ryttare på häst.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vikt brutto = 110 gram.

Slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 802