TORSTEN HULT. Småbåtshamn, färglitografi, signerad T. Hult.

391961. TORSTEN HULT. Småbåtshamn, färglitografi, signerad T. Hult.

112/124, ramstorlek 58 x 50 cm.

Torsten Hult (1922–2012)

Gör en kostnadsfri värdering!

Torsten Hult (1922–2012)

Antal besök: 2 329