BORD, med låda i sargen, rokokostil, 1900-tal.

391934. BORD, med låda i sargen, rokokostil, 1900-tal.

Längd 64, djup 46, höjd 67 cm.

Slitage, sprickor/smärre skador.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 640