KAROSSDELAR, Volvo PV.

KAROSSDELAR, Volvo PV.
3919228. KAROSSDELAR, Volvo PV.

Ett par framskärmar samt ett par bakskärmar.
Ett par skärminfästning fram.
En styck skärminfästning bak, höger.
Bakskärmarnas längd ca 137cm.
Framskärmarnas längd ca 135cm.
En framskärm etikettmärkt.

Märkbart slitage.
Märken, repor, färgskav.
Bucklor förekommer.
Rostanlupen.
Tejprester.

Tema

Volvo PV

Gör en kostnadsfri värdering!

Ett par skärminfästning fram.
Bakskärmarnas längd ca 137cm.
En framskärm etikettmärkt.

Märkbart slitage.
Märken, repor, färgskav.
Bucklor förekommer.
Rostanlupen.
Tejprester.

Tema

Volvo PV

Antal besök: 828