Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
IVAN HUMBLA. Landskapsmotiv, olja på pannå, signerad samt daterad 47.
391919. IVAN HUMBLA. Landskapsmotiv, olja på pannå, signerad samt daterad 47.
27 x 34 cm.
Lätt ytslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
27 x 34 cm.
Lätt ytslitage.
Göteborgs Auktionsverk
1 059