KARMSTOLAR, ett par, samt STOLAR, ett par, gustaviansk stil, 1800/1900-tal.

391905. KARMSTOLAR, ett par, samt STOLAR, ett par, gustaviansk stil, 1800/1900-tal.

Snarlika krön.
Höjd ca 92 respektive 91 cm.
Proveniens Teleborgs Slott, Växjö.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Snarlika krön.
Höjd ca 92 respektive 91 cm.

Slitage, skador.

Antal besök: 918