Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Helsingborgs Auktionskammare
Konst
Måleri
CARL THOMPSON. Motiv från Helsingborg, olja på pannå, signerad C. Thompson mars 1955.
391860. CARL THOMPSON. Motiv från Helsingborg, olja på pannå, signerad C. Thompson mars 1955.
41 x 49 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
41 x 49 cm.
Helsingborgs Auktionskammare
1 354