TRÅGSOFFA, rokokostil, 1900-tal.

391840. TRÅGSOFFA, rokokostil, 1900-tal.

Längd 189 cm

Proveniens Teleborgs Slott, Växjö.

Slitage, fläckar, tyget löst på baksidan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 189 cm

Antal besök: 1 215