BORDSUR, förgylld metall, 18-/1900-tal, ej komplett.

391801. BORDSUR, förgylld metall, 18-/1900-tal, ej komplett.

Dekor med ängel och puttis.
Höjd 30 cm.
Bredd 31 cm.

Ej komplett, saknas bla nyckel.
Lagningar och slitage.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dekor med ängel och puttis.
Höjd 30 cm.
Bredd 31 cm.

Lagningar och slitage.

Nycklar saknas.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 774