KLÄDHÄNGARE, 1900-talets mitt.

391800. KLÄDHÄNGARE, 1900-talets mitt.

Längd 102 cm
Bredd 26 cm.

Ålders samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 102 cm
Bredd 26 cm.

Ålders samt bruksslitage.

Antal besök: 475