FOTORAMAR, 12 st, 18 och 1900-tal.

39179. FOTORAMAR, 12 st, 18 och 1900-tal.

Största ramens innermått 19,5 x 15,5 cm.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och skador.

Antal besök: 719