SPEGELBYRÅ, 18/1900-tal.

391793. SPEGELBYRÅ, 18/1900-tal.

Längd 105 cm
Bredd 55 cm
Höjd ca 180 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Delar lösa.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 105 cm
Bredd 55 cm
Höjd ca 180 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Delar lösa.

Antal besök: 857