BELYSNINGSFÖREMÅL med mera, 1900-tal.

391782. BELYSNINGSFÖREMÅL med mera, 1900-tal.

Ljusstakar med mera.

Bruksslitage. Nysilver, inskription förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ljusstakar med mera.

Antal besök: 501