KUVERTTALLRIKAR, ÅTTA STYCKEN, STELTON, DANMARK.

3917508. KUVERTTALLRIKAR, ÅTTA STYCKEN, STELTON, DANMARK.

Stål, diameter 28cm.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stål, diameter 28cm.

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 139