TENNFAT, Mathias Norling, Jönköping, 1844.

391728. TENNFAT, Mathias Norling, Jönköping, 1844.

Diam 33 cm.

Ålders- och bruksslitage.
Bucklor förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diam 33 cm.

Ålders- och bruksslitage.
Bucklor förekommer.

Antal besök: 1 951