SKÅP, ek nyrenässans, omkring 1900.

391681. SKÅP, ek nyrenässans, omkring 1900.

Dekor av lejonmaskaroner, längd 93, djup 59, höjd 158,5 cm.

Slitage, slitage, repor, märken, sprickor, skador, lös del medföljer, lådor till lådinredning saknas.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 021