TURE LAGERVALL. Olja på duk, signerad.

391679. TURE LAGERVALL. Olja på duk, signerad.

Ca. 60x72 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 60x72 cm.

Antal besök: 2 103