HERRARMBANDSUR, Omega Constellation, 1960-tal.

391592. HERRARMBANDSUR, Omega Constellation, 1960-tal.

Diameter 34 mm, boett i stål, silverfärgad urtavla med svärtade stavindex, automatiskt urverk, original krona, svart läderarmband.

Bruksslitage, sekundvisare något anlupen, bakboett med smärre slitage, urverket fungerade vid test.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 175