391592. HERRARMBANDSUR, Omega Constellation, 1960-tal.
Diameter 34 mm, boett i stål, silverfärgad urtavla med svärtade stavindex, automatiskt urverk, original krona, svart läderarmband.
Bruksslitage, sekundvisare något anlupen, bakboett med smärre slitage, urverket fungerade vid test.