Gomér & Andersson Linköping
Belysning & Lampor
Taklampor
TAKKRONA, 1900-tal, höjd ca. 57 cm, utan kedja.
391554. TAKKRONA, 1900-tal, höjd ca. 57 cm, utan kedja.
Bemålad metall.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Bemålad metall.
Bruksslitage.
Gomér & Andersson Linköping
485