Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
CARL SVANBERG. olja på pannå, sign.
391545. CARL SVANBERG. olja på pannå, sign.
Träd. 55x46.
Gör en kostnadsfri värdering!
Träd. 55x46.
Göteborgs Auktionsverk
1 741