URNA, keramik. Allan Ebeling, Bobergs Fajansfabrik.

391539. URNA, keramik. Allan Ebeling, Bobergs Fajansfabrik.

Höjd ca. 30 cm.

Bruksslitage. Löv med smärre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 30 cm.

Antal besök: 1 361