RESEGARDEROB, brunt skinn, 1900-talets mitt.

391529. RESEGARDEROB, brunt skinn, 1900-talets mitt.

Höjd 76 cm
Bredd 49 cm
Djup 24 cm.

Lättare bruksslitage
Handtagen med bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 76 cm
Bredd 49 cm
Djup 24 cm.

Lättare bruksslitage
Handtagen med bruksslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 529