3915122. ROLEX, armbandsur, GMT-Master, stål, ca 1999.
Automatisk, safirglas, datum, GMT, vridring, refnr. 16710, serienr. U866929, cal 3185, original oysterlänk, viklås, låsnr. 78790, U9, diameter 40 mm, cert, box.
Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas, glas med smärre nagg, trög vridring, bruksslitage.