ROLEX, armbandsur, GMT-Master, stål, ca 1999.

3915122. ROLEX, armbandsur, GMT-Master, stål, ca 1999.

Automatisk, safirglas, datum, GMT, vridring, refnr. 16710, serienr. U866929, cal 3185, original oysterlänk, viklås, låsnr. 78790, U9, diameter 40 mm, cert, box.

Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas, glas med smärre nagg, trög vridring, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 407