SKEDAR, 5 st, silver, Pehr Zethelius (1766-1810), Stockholm, 1805 och 1810.

39150. SKEDAR, 5 st, silver, Pehr Zethelius (1766-1810), Stockholm, 1805 och 1810.

Total vikt ca 194 g.

Slitage och ägarstämplar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total vikt ca 194 g.

Slitage och ägarstämplar.

Antal besök: 1 423