BOKHYLLA, 1940-tal.

BOKHYLLA, 1940-tal.
391470. BOKHYLLA, 1940-tal.

Mahogny, längd ca. 85, bredd 34, höjd 165 cm.

Bruksslitage. Repor på sidor.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!
391470. BOKHYLLA, 1940-tal.

Bruksslitage. Repor på sidor.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 712