RING, halvallians, 18K rödguld med diamanter, totalt ca 0,28 ct. Vikt 4,8 g.

391426. RING, halvallians, 18K rödguld med diamanter, totalt ca 0,28 ct. Vikt 4,8 g.

Halvrund ring med 14 briljantslipade diamanter i fadenfattning. Storlek 16.

Lätt bruksslitage, fåtal repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 978