LEIF MATTSON. Olja på duk, signerad LM.

391418. LEIF MATTSON. Olja på duk, signerad LM.

Ca. 40x28 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 40x28 cm.

Antal besök: 1 373