VÄGGLAMPA, 1950/60-tal.

VÄGGLAMPA, 1950/60-tal.
3913902. VÄGGLAMPA, 1950/60-tal.

Väggfäste av lackerat trä. Mässingsstång. Skärm av lackerad metall med perforerad dekor. Längd ca 34 cm.

Bruksslitage. Ej funktionstestad. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 223