NORWEGIAN DESIGN, Kuvertväska, 1960-tal.

3913794. NORWEGIAN DESIGN, Kuvertväska, 1960-tal.

I guldfärgat imitationsläder, invändigt satinmoaré i laxsrosa. Sidofack med spegel. Etikettmärkt Norwegian Design, Halden porteföljefabrik as Halden-Norway, Mannequin. Ca 25x13x2 cm.

Smärre bruksspår i form av ytliga repor.

Tema

Summer Essentials

Gör en kostnadsfri värdering!

Tema

Summer Essentials

Antal besök: 397