GRÄDKANNA, silver, London, vikt ca 110 g.

39136. GRÄDKANNA, silver, London, vikt ca 110 g.

Otydliga stämplar. Höjd ca 15,5 cm.

Slitage och gravyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och gravyr.

Antal besök: 1 281