BAROMETER, Sundo, 1950/60-tal.

3913474. BAROMETER, Sundo, 1950/60-tal.

14x14 cm.

Brukslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

14x14 cm.

Brukslitage.

Antal besök: 174