HÄNGE, 18K vitguld med rosa safirer. Vikt 2,2 g.

391346. HÄNGE, 18K vitguld med rosa safirer. Vikt 2,2 g.

Nyckelformat hänge med hjärta, höjd 35 mm.

Lätt bruksslitage, fåtal repor. Safirer behandlade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 786