SOFFA, skinn på aluminiumunderrede, Danmark 1960-70 tal.

391306. SOFFA, skinn på aluminiumunderrede, Danmark 1960-70 tal.

Soffa, skinn
Längd 225 cm
Sitthöjd 40 cm.

Bruksslitage, lagning, saknas knappar, lösa knappar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Soffa, skinn
Längd 225 cm
Sitthöjd 40 cm.

Antal besök: 1 790