OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Riddaholmen, olja på pannå, signerad Herbert Holm.

391259. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Riddaholmen, olja på pannå, signerad Herbert Holm.

Daterad 1946. 61 x 76.

Gör en kostnadsfri värdering!

Daterad 1946. 61 x 76.

Antal besök: 1 896