CORINNA STUART-BECK. "Höst II". Etsning, EA, signerad och daterad 77.

3912571. CORINNA STUART-BECK. "Höst II". Etsning, EA, signerad och daterad 77.

Mått inom passepartout 25 x 32 cm, rammått 47 x 51,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 247