GUNNAR S MALM. Rådhusplatsen, Köpenhamn, olja på pannå, signerad G S Malmm.

391240. GUNNAR S MALM. Rådhusplatsen, Köpenhamn, olja på pannå, signerad G S Malmm.

54x65 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

54x65 cm.

Antal besök: 1 192