KASK, Sverige 1800-talets senare hälft.

391238. KASK, Sverige 1800-talets senare hälft.

Svart med mässingsbeslag, dekor av riksvapnet. Höjd 37 cm.

Skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador.

Antal besök: 1 019