HANS HAMNGREN (1934-2017). Häst, etsning.

3911741. HANS HAMNGREN (1934-2017). Häst, etsning.

signerad och daterad Hamngren 1980, 9/90, bildmått ca 38x54, rammått 52x68 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 256