GUSTAF NESSBERG. Olja på pannå, signerad och daterad 73.

391138. GUSTAF NESSBERG. Olja på pannå, signerad och daterad 73.

Blomstilleben, ca. 33x25 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Blomstilleben, ca. 33x25 cm.

Antal besök: 918