Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
GUSTAF NESSBERG. Olja på pannå, signerad och otydligt daterad.
391136. GUSTAF NESSBERG. Olja på pannå, signerad och otydligt daterad.
Ca. 26x34 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
Ca. 26x34 cm.
Gomér & Andersson Linköping
778