KAFFEKANNA, Sigvard Bernadotte, 1900-tal.

391122. KAFFEKANNA, Sigvard Bernadotte, 1900-tal.

Kaffekanna i rostfritt stål med hänkel i svart bakelit
Designad av Sigvard Bernadotte.
Höjd 14 cm
Bottendiameter 13 cm.

Ålders samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 14 cm
Bottendiameter 13 cm.

Ålders samt bruksslitage.

Antal besök: 3 163